1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

CO K VÁNOCŮM POD STROMEČEK | TIPY

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Pro 7, 2018.

Napsal DOOMs v Pro 7, 2018 at 11:14 Odpoledne
 1. #1 DOOMs, Pro 7, 2018
  Last edited: Pro 8, 2018
  Dárky by na štědrý den měly vykouzlit úsměv na tváří, ale není úplně jednoduché vybrat ten správný dárek. My se vám dnes pokusíme poradit, jaký elektronický dárek darovat svým nejbližším.

  Je logické že mobilní telefon je tou nejflexibilnější kamerou na světě. Ale zrovna nejprofesionálnější technika na pořizování videí to není. A proto se podíváme na něco co nám kvalitu obrazu zaručeně zlepší. Dnes si budeme povídat o gimbalech pro mobilní zařízení.

  A co že to gimbal je ?

  Gimbal je zařízení, které využívají ti nejprofesionálnější kameramani světa. Je to zařízení, které by vám mělo stabilizovat obraz, a natočené záběry by měly být hladké a plynulé.

  DJI Osmo Mobile 2

  [​IMG]
  DJI Osmo Mobile 2 je jeden z nejlepších výrobců gimbalu na světě. Tento model je určen pro mobilní zařízení a to jak pro platformy android tak ios. Zařízení funguje na jednoduché principu, motorky uvnitř kvalitně zpracovaného těla začnou stabilizovat mobilní zařízení. To pak způsobí hladký a plynulí efekt ve vašich videí. Je zde možnost volby spoustu režimů natáčení díky aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout. Samotný stabilizátor potom vytváří své wifi připojení a vy se na něj můžete přes aplikaci připojit. Aplikace nám nám poskytne spoustu natáčecích režimu, které rozhodně stojí za to. DJI Osmo Mobile 2 je zhotoven z velmi kvalitního materiálu, takže žádný nekvalitní plast. DJ OSMO je rozhodně dobrý dárek pro tvořivé elementy co rádi natáčí.
  Hmotnost:
  485 g

  Kompatibilní telefony se šířkou:
  58,6–85 mm
  Baterie:
  Typ:18650 Li-Pol
  Kapacita: 2 600 mAh
  Doba nabíjení: 2 hodiny


  Zhiyun Smooth 4
  [​IMG]

  Zhiyun Smooth 4 je zařízení ,které funguje na stejném principu jako DJI, ale přece jenom je tu něco jiného a originálního. Zhiyun Smooth je zkonstruovaný s velmi kvalitního materiálu, který rozhodně nepůsobí lacině. V balení je oproti DJI přibalen i menší stojánek. Ten vám umožní daleko pohodlnější používání a celkovou manipulaci se stabilizátorem. Nemusíte tak řešit stativ nebo jiné stojánky. Zhiyun Smooth 4 má také oproti DJI kolečko které vám po propojení telofonu se stabilizátorem, dokáže plynule přibližovat nebo oddalovat obraz. I zde najdeme aplikaci, ta ale není tak přehledná jako u DJI. Zhiyun Smooth 4 je v něčem lepší a v něčem horší. Výhodou Zhiyun Smooth 4 je velká kapacita baterie. Ta vám vydrží až 12 hodin, mi jsme se dostaly na nějakých devět, ale využívaly jsme ještě jednu funkci tohoto zařízení, tou je nabíjení vašeho mobilního zařízení. Stabilizátor totiž funguje jako powerbanka. Po delším testování zařízení doporučujeme.

  typ akumulátoru: vestavěný dvoučlánkový Lithium-Ion 2000 mAh
  výdrž baterie (hod): 12 hodin


   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Pro 7, 2018.