1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

GOOGLE pixel 3 | NEJLEPŠÍ MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ NA TRHU ?

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Pro 5, 2018.

Napsal DOOMs v Pro 5, 2018 at 7:41 Odpoledne
 1. #1 DOOMs, Pro 5, 2018
  Last edited: Pro 5, 2018
  GOOGLE pixel 3 je nejlepším mobilním zařízením na trhu ?

  [​IMG]

  GOOGLE pixel 3
  je zcela nový mobilní telefon od společnosti GOOGLE. Je to výkonný chytrý telefon se skvělou výbavou a nejlepším androidem na trhu.

  Tento telefon by prý měl být nejlepším mobilním zařízením na trhu a také velmi silný konkurent Applu.
  Telefon je doslova nacpán tím nejlepším vybavením, ale hlavně umělou inteligencí, která by vám měla zpříjemnit používání tohoto zařízení. Přední strana telefonu je z 90% pokryta nádherným displejem OLED s QHD+ rozlišením 2960 x 1440 bodů. Tento displej je jedním z nejlepších, které najdeme, dokonce lepší než poslední Iphone. Telefon pohání 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 845 až 2.5GHz, 4GB RAM. Interní paměť je 64 GB.
  Zadní fotoaparát disponuje 12 Mpx se světelností f/1.8 a přední s 8 Mpx. Oběma fotoaparátům pro lepší kvalitu pomáhá umělá inteligence, která se učí. To znamená to. že čím více fotek pořídíme, tím by se jejich kvalita měla zlepšovat. Oba fotoaparáty pak mají mimo umělou inteligenci spoustu funkcí.

  [​IMG]

  Design telefonu je špičkový, jak jsme již zmiňovali 90% přední strany je pokryt krásným Corning Gorilla Glass 5 displejem OLED s QHD+ rozlišením 2960 x 1440 bodů. Celý telefon pak prochází certifikací IP68.  Shrnutí:
  Operační systém Android 9 Pie.
  Telefon nám nabízí kvalitní a krásný displej, o super výkon se stará osmi jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 84, interní paměť 64 GB, 12 a 8+8 Mpx fotoaparáty, Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ac, GPS/Glonass/BDS/Galileo přijímač a čtečka otisků prstů. Také zde najdeme konektor USB Type-C a akumulátor s kapacitou 3 430 mAh.

  Jan Němec


   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Pro 5, 2018.