1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

iPad Pro 12.9 | Jaký je?

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Led 22, 2019.

Napsal DOOMs v Led 22, 2019 at 12:29 Odpoledne
 1. iPad Pro 12.9 je rozhodě nejlepší tablet ze všech Ipadů vůbec. Jaký ale je v praxi? Co nového nám nabídne a vyplatí se ho kupovat?

  Hned na první pohled nás na Ipadu pro 12.9 zaujme úplně nový a odlišný vzhled. Ale to není vše co se změnilo, protože Apple do tohoto modelu nacpal daleko více novinek, které vás rozhodně potěší a usnadní vám celkovou manipulaci s ním.


  Novinkou je krásný a velký Liquid Retina displej s rozlišením 2732 × 2048 bodů s hustotou 264 bodů na palec. Velmi hezky zobrazuje barvy, o to celé se stará nová technologie TrueTone. A tak sledovat film na tomto displeji, bude slast pro vaše oči. Celý displej je pak zarovnán velmi tenkého těla.

  Také jsme se dočkaly velmi výkonného čipu A12X Bionic. Díky čipu je až o 50 % je rychlejší grafika, až o 15 % je rychlejší výkonnost jádra a až o 50 % je nižší spotřeba energie. Také se se stará o to, aby umělá inteligence pracovala co nepřesněji. Například u fotoaparátu máme daleko víc funkci, kterých si sice při focení nevšimnete, ale vaše fotka díky nim bude vypadat krásně.

  Často se lidé smály když někdo fotil s tabletem. Vám se ale nikdo smát nebude. Nový iPad Pro 12.9 má totiž velmi kvalitní zadní fotoaparát, který má spoustu nových funkcí a to právě díky chytré umělé inteligenci. Zadní širokoúhlý fotoaparát s 12Mpx pořizuje velmi kvalitní snímky a na to že je to tablet nás mile překvapilo i focení ve tmě.

  A co přední fotoaparát? Díky zlepšení předního fotoaparátu bylo přidáno i Face ID. Přední TrueDepth fotoaparát můžete znát z nejnovějších Iphonů. TrueDepth kamera díky zlepšení světelnosti a přidání pár Megapixelů navíc fotí velmi dobře i ve tmě.
  [​IMG]

  Zajímavostí tohoto tabletu je především podpora Apple Pencil druhé generace. Apple Pencil je takové chytré pero, které se spáruruje s vašim tabletem a vy pak na něj můžete malovat nebo provádět jiné interakce. Apple Pencil na svém těle skrývá malé tlačítko pro změní stylu kreslení nebo interakce. Vzhled působí velmi minimalisticky, takže se nebudete stydět vzít Apple Penicl do ruky třeba někde v práci. Díky magnetickým destičkám se velmi jednoduše přidrží u těla tabletu a zároveň se bude dobíjet.

  Rychlé shrnutí na závěr:
  Tablet nás velice mile překvapil svým vzhledem, potěšily nás také čtyři reproduktory vydávající velmi kvalitní zvuk. Jsme rádi za rychlé připojení WiFi standardu ac. Tablet výdrž až 10 hodin a najdeme i další funkce, které rozhodně stojí za to. Tabletu se ve výsledku nedá co vytknout a tak tedy můžeme jen doporučit.
   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Led 22, 2019.