1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

Iphone XR | Jaký je?

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Led 11, 2019.

Napsal DOOMs v Led 11, 2019 at 12:17 Odpoledne
 1. #1 DOOMs, Led 11, 2019
  Last edited: Led 21, 2019
  Apple nám minulý rok představil svůj nový telefon Iphone XR. Telefon s sebou přinesl velká očekávání. Jaký ale je?


  Iphone XR je rozhodně špičkově vybaveným mobilním telefonem. O tom vás konec konců přesvědčí samotná cena, která není rozhodně malá. Za kvalitu si hold člověk musí zaplatit. Apple opět vsadil na zaběhnutou šablonu, kterou můžeme znát z předešlých modelů. To nás sice trochu mrzí, čekali jsme něco nového. Ale jak se říká, nesuď knihu podle obalu.

  Telefon běží na dokonale vyladěném operačním systému IOS 12. Nový operační systém přináší úplně jiný vesmír nových funkcí. Sleduje kolik hodin denně na telefonu trávíte času, sdružuje notifikace nebo vytváří zkratky pro vaše nejpoužívanější slova. A také samozřejmě dbá na ochranu vašich dat. Takže je to vlastně nejlepší operační systém. Tak to uvádí výrobce, my si myslíme, že nový čistý Android 9 by se mu mohl rovnat. To, ale samozřejmě nic nemění na tom, že je to rozhodně špičkový operační systém.
  [​IMG]

  Zákazníky, ale vždy ve výsledku zajímá, jaký má fotoaparát, kapacitu baterie a velikost úložiště. Fotoaparát se samozřejmě od předešlých modelů zlepšil. Širokoúhlý objektiv a Teleobjektiv fotí s 12Mpx velmi hezky, ale o to hlavní se pak stará umělá inteligence, která vždy fotku nebo video vylepší. Takže se za fotky z tohoto mobilního zařízení nemusíte stydět, na trhu ale najdeme lepší fotomobily. Se zlepšením fotoaparátu se zlepšilo i face ID. Kapacita baterie je pak 2 942 mAh a to není zrovna moc, takže každodenní dobíjení vás nemine. A úložiště je standardních 64 GB, dost nás také mrzí, že telefon nenabízí slot pro paměťovou kartu . Telefon pak prochází specifikací IP 68, to znamená, že je prachu vzdorný a vodotěsný.

  [​IMG]

  Iphone XR jsme testovali v různých stavech. Například, když jsou vypnuté všechny aplikace, když běží film nebo když hrajeme hru. Za celé testování se nám ani jednou nesekal, pracoval plynule a krásně zobrazoval barvy. O to celé se stará čip A12 Bionic. Až o 50 % je rychlejší grafika, až o 15 % je rychlejší výkonnost jádra a až o 50 % je nižší spotřeba energie. Prostě dokonalost sama o sobě.

  A takový je Apple Iphone XR. Telefon předvádí úžasnou práci a my jej vřele doporučujeme.


  Samozřejmě, že tento telefon má konkurenci, která je třeba i v něčem lepší než Apple Iphone XR.
  Jan Němec
   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Led 11, 2019.