1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

Jaká bezdrátová sluchátka pod vánoční stromeček ?

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Pro 3, 2018.

Napsal DOOMs v Pro 3, 2018 at 3:21 Odpoledne
 1. #1 DOOMs, Pro 3, 2018
  Last edited: Pro 6, 2018
  Vánoce jsou tu za necelý měsíc a vám možná vrtá hlavou, co dát pod stromeček těm nejbližším. S výběrem oblečení nebo nového auta vám neporadíme, ale za to vám poradíme jakou elektroniku dát pod stromeček a přitom kvůli tomu nevybrat celé konto. Dnes vám doporučíme ta nejlepší BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA.

  Dnes už snad každý žije tak trochu bezdrátově, tak například bezdrátová klávesnice a myš u počítače, bezdrátové nabíjení mobilního telefonu a nebo právě bezdrátová sluchátka. Dnes váš bankovní účet asi trochu zapláče, ukážeme si totiž ty nejlepší na trhu.

  SAMSUNG Gear IconX
  [​IMG]


  Samsung Gear IconX jsou jedny z nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu. K těmto sluchátkům je samozřejmě dodaná dobíjecí krabička. Svým vzhledem působí sluchátka i s krabičkou velmi elegantně, takže se nemusíte bát vzít si je třeba do práce. Jsou ale také vhodné pro sportovní činnosti jako například běh, posilování, jízda na kole. SAMSUNG, ale vždy nabídne něco víc než konkurence. V tomto případě jde o samostatnou interní paměť 4 GB do které si můžete uložit až přes tisíc skladeb.To znamená, že si při jakémkoliv sportu nebudete dělat starosti, kam dáte vaše mobilní zařízení. Sluchátka plně fungují i bez mobilního telefonu a to žádná jiná konkurence nemá. Připojit se k nim můžete přes Bluetooth 4.2. Sluchátka samotně bez dobíjecí krabičky mají kapacitu akumulátoru 82 mAh a dobíjecí krabička 340 mAh. Ovládání sluchátek je velmi jednoduché, stačí vhodně poklepat a sluchátka například pustí hudbu nebo se zesílí. Pořizovací cena těchto sluchátek je 4 990 Kč. Sluchátka rozhodně stojí za to a vyplatí se je koupit. Umí totiž tolik funkcí, které ostatní konkurenční značky neumí. Sluchátka SAMSUNG Gear IconX rozhodně doporučujeme.  Apple AirPods
  [​IMG]


  Apple AirPods jsou velmi oblíbená a kvalitní bezdrátová sluchátka. Futuristická sluchátka od Applu nám můžou připomínat nějaký přístroj z budoucnosti (on to v podstatě přístroj z budoucnosti je). I u těchto sluchátek Applu máme dobíjecí krabičku, která vám vybitá sluchátka nabije už za 15 minut na 100% a vy můžete další 3 hodiny v kuse poslouchat vaší oblíbenou hudbu při nějaké činnosti. Sluchátka produkují bohatý zvuk ve vysoké kvalitě kodeku AAC. Sluchátka se ovládají poklepáním, jsou velmi chytré, například pokud vyjmete jedno sluchátko z ucha hudba se zastaví a pokud je znovu vrátíte, hudba se rozehraje. O tyto funkce se stará čip W1 v souhře s optickými čidly a pohybovými akcelerometry. Sluchátka jsou velmi kvalitně zpracována, pořizovací cena je 4 490 Kč. Sluchátka doporučujeme.

  Huawei FreeBuds Wireless Earphones White
  [​IMG]

  Huawei FreeBuds Wireless Earphones White jsou také velmi povedené sluchátka. Je to, ale to samé co u IcoX nebo u AirPods a v podastatě nám nenabídne nic nového. Huawei, se ale může pyšnit velmi povedeným zvukem, který sluchátka produkují. Možná se ptáte proč se dostaly do našeho výběru, když zákazníkům nenabídnou nic nového. Dostaly se sem především kvůli své finanční dostupnosti, pořizovací cena těchto sluchátek 3 049 Kč. Tato nízká cen je způsobená nízkou kapacitou baterie.
  Ale přesto sluchátka doporučujeme.

  Jan Němec

   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Pro 3, 2018.