1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

Jak funguje Google Home? | Chytrá domácnost

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Pro 28, 2018.

Napsal DOOMs v Pro 28, 2018 at 11:19 Odpoledne
 1. Jak funguje Google Home a co to vlastně je ?

  Google Home je chytrá domácnost od společnosti Google. Její velkou výhodou je, že je plně ovládaná vašim hlasem, takže žádné složité ovladače nebo tlačítka, ale najdeme zde i dotykovou plochu určenou pro ovládání. Google Home je hlasově ovládaný asistent určen pro domácí nebo kancelářská prostředí.
  S
  Google asistentem se již můžete setkat na některých mobilních telefonech, ale kdo by nechtěl domácnost, která odpovídá na vaše otázky. Google Home vyhledává a následně odpovídá skoro na všechny otázky, které mu položíte. Tak například pokud se zeptáte jaké bude dnes počasí nebo kolik je hodin, Google asistent bez problému odpoví. Ale nabídne nám taky ovládání chytrého osvětlení od Philipsu nebo vám spustí pračku. Google Home je prostě doplněk vaší domácnosti, doplněk, který rozhodně nebude překážet. Na češtinu si, ale budeme muset počkat.

  [​IMG]

  Na trhu jsou k dostání hned dvě varianty. Levnější
  Google Home mini který vás vyjde na cenu 1 390,- Kč.
  A potom ta dražší verze
  Google Home za cenu 3 790,- Kč.

  Google Home rozhodně doporučujeme, je to chytrá domácnost, kterou můžete neomezeně úkolovat nebo se jí na něco ptát. Funguje skvěle a rozhodně potěší jak menší tak starší, ale bohužel kdo neumí anglicky může se na Google Home jenom dívat.

   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Pro 28, 2018.