1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

PUBG "Lite" spouští v Thajsku betu

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Led 25, 2019.

Napsal DOOMs v Led 25, 2019 at 5:38 Odpoledne
 1. PUBG Lite spouští v Thajsku betu

  PUBG si zahrajete na PC, Xboxu One, PlayStationu 4 a dokonce i na mobilních telefonech. Co když ale hrajete na PC a máte slabší sestavu? Odpovědí by mělo být nové PUBG Lite a to bude dokonce "free to play" a také mnohem příznivější k vašemu hardwaru. PUBG Lite je momentálně v otevřené betě a je dostupné pouze v Thajsku.

  Mimo toho ale studio naznačuje, že by se titul měl podívat i do jiných koutu světa, ale je velmi možné, že tím myslí pouze asijský trh. Každopádně tento beta-test by jim měl pomoci v rozhodování, co bude s PUBG Lite do budoucna. Hra obsahuje základní mapu Erangel a Miramar. Krom toho je k dispozici i tréninkový režim. Tým vývojářů říká, že hráči nebudou ochuzeni o nic z toho, co k této hře patří, takže půjde klasicky o souboj stovky hráčů.

  PUBG Corporation se tedy snaží proniknout na trh s free to play hrami a je to pochopitelné, neboť zvláště v Asii je tento styl hraní velmi populární. Uvidíme, jak se tento experiment nakonec vydaří a třeba se v budoucnu dočkáme také nějaké verze pro Evropu. Pokud ale prahnete po standardnějším zážitku, můžete si základní verzi PUBG koupit již teď za nejnižší cenu okolo 500 Kc na G2A.com

  Minimalni požadavky x Doporučeno
  [​IMG]

  Trailer
   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Led 25, 2019.