1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

Recenze | Samsung Galaxy Buds | Jedná se o nejlepší bezdrátová sluchátka?

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Dub 26, 2019.

Napsal DOOMs v Dub 26, 2019 at 3:27 Odpoledne
 1. #1 DOOMs, Dub 26, 2019
  Last edited: Kvě 11, 2019
  Samsung Galaxy Buds, bezdrátová sluchátka, které si získaly velkou popularitu a to nejen u uživatelů androidu.

  Samsung Galaxy Buds jsou nová bezdrátová sluchátka od společnosti Samsung. Tyto sluchátka jsem testovali necelé dva týdny a jsme nadmíru spokojeni, ani jednou se nám nestalo že by sluchátka nefungovala, špatně hrála nebo se třeba nepřipojila k telefonu. Po celou dobu používání fungovala skvěle.

  [​IMG]

  Vzhled
  Vzhled sluchátek a dobíjecí kolébky je elegantní, jednoduchý a zaoblený. Zaoblený styl těchto sluchátek je dobrým řešením. Sluchátka velmi hezky padnou do uší a jsou díky zaobleným hranám pohodlné. Sluchátka nejsou nějak velká ani těžká. Jejich vzhled však můžete malinko měnit. A to výměnou ušních nástavců, které jsou v balení pro to aby si každý mohl vybrat to co zrovna vyhovuje. Vzhled se tím ale nijak výrazně nezmění. Samsung nám tyto modely představil hned ve třech barvách a to bílé, černé a žluté. To že si každý může vybrat ze tří barev považujeme za velký benefit. Vzhled samotného nabíjecího pouzdra přirovnáme k malému oblázku, který díky zaobleným stranám padne dobře do ruky, nebo do kapsy. Celkové zpracování hodnotím za více než povedené.

  Kvalita zvuku
  Kvalitě těmto sluchátek nejde vytknout snad až na trochu menší basy ale to lze vyřešit aplikací Galaxy Wear, ale o té až později. Zvuk je čistý, jasný a zřetelný. Testovali jsme různé typy hudby a u všech sluchátka prošly na jedničku. Přirovnat je můžeme například k Apple AirPods. Mnohdy jsou ale buds lepší než dosud nejlepší bezdrátová sluchátka od Applu. A to hned z několika důvod. První z těchto důvodů je to že Buds jsou sluchátka která vám těsní uši natolik že při přehrávání neslyšíte žádný ruch a to se u Airpodu říci nedá. A druhým velkým důvodem je aplikace Glaxy Wear. V této aplikaci si můžete podrobně nastavit jak budou sluchátka hrát a to díky ekvalizéru. Nic podobného u Airpodu zatím nemáme. Kvalitu zvuku tedy řadíme mezi ty nejlepší. Je dost možné že na kvalitě zvuku má i velký podíl společnost AKG, kterou Samsung koupil.

  [​IMG]

  Ovládání
  Dalším velkou výhodou těchto sluchátek je je jejich velmi jednoduché ovládání. Sluchátka se z velké části ovládají vlastně sami a to hned v několika případech. Prvním příkladem je párování sluchátek s mobilním zařízením. Sluchátka se k mobilnímu zařízení připojí ihned sama po otevření kolébky ve které jsou sluchátka schovaná, takže se nemusíte bát že byste při každém poslechu hudby museli sluchátka složitě zapínat. Dalším příkladem toho že se sluchátka ovládají sama je například vytáhnutí obou sluchátek z uší. Sluchátka sami rozeznají že se v uších nenacházejí a přestanou hrát. Jinak se sluchátka řídí velmi jednoduše a to pomocí dotykových plošek, které jsou na boku obou sluchátek. Poklepáváním této plošky můžete například zastavit nebo ztlumit hudbu, přepnout skladbu nebo zapnout velmi zajímavý režim okolní zvuk. Režim okolního zvuku slouží především k tomu aby jste slyšely někoho kdo se s vámi baví ale vy máte sluchátka stále v uších. Celkové ovládání je jednoduché a dobře zpracované.

  Dálší informce
  Je také dobré zmínit výdrž sluchátek. Výdrž samotných sluchátek je nějakých 6 hodin poslechu. Po vložení do nabíjecí kolébky se sluchátka dobijí ještě jednou a něco málo. Ceklová výdrž i s krabičkou vás vyjde na nějakých 13-14 hodin poslechu a to oproti jiným značkám není moc. Ale velkou výhodu, kterou sluchátka disponují je bezdrátová nabíjení, které je velmi pohodlné a bezstarostné a je si dovolím podotknout že žádná jiná bezdrátová sluchátka v této cenové kategorii nemají. Apple nám sice jako okamžitou reakci představil pouzdro které vám sluchátka bezdrátově dobije, ale je jednou tak dražší. Sluchátka také jako jediná na trhu disponují 8GB interní pamětí a to znamená že si do nich můžete uložit něco přes 2000 skladeb. Sluchátka tak mohou fungovat zcela bez telefonu. Dalším benefitem jsou špunty a ušní nástavce, kterých dostanete v balení hned několik. A tak si můžete nastavit sluchátka tak jak vám zrovna vyhovuje.


  Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds jsou rozhodně povedené. Za celou dobu testování jsem jím nemohl nic vytknout. Pokud se tedy ptáte jestli jsou to nejlepší bezdrátová sluchátka na trhu, tak vám odpovídáme ano. Patří mezi ty nejlepší, které na trhu nalezneme. Pokud uvažujete koupi těchto sluchátek rozhodně neváhejte.

   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Dub 26, 2019.